листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештаи за неконсолидираните и консолидираните финансиски извештаи за 2017 година.


Ревизорски извештај за финансиските извештаи 2017.pdf
Ревизорски извештај за консолидираните финансиски извештаи 2017.pdf

Објавено на: 07.06.2018 15:18:23
Документ БР.: DOC_12304-71/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи