листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Godisen izvestaj za 2017


Godisen izvestaj za 2017 godina.pdf

Објавено на: 08.06.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_12283-81/2018
Урнек: Други одлуки од собрание