листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Drugi odluki od Sobranie za 2017 godina


Odluki za usvojuvanje na godisna smeka 2017.pdf
Odluki za usvojuvanje na revizorski izvestai za 2017 god.pdf
Ostanati odluki .pdf

Објавено на: 08.06.2018 14:11:43
Документ БР.: DOC_12283-82/2018
Урнек: Други одлуки од собрание