листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

.


МАКПЕТРОЛ_2017_Посебни_ФС.pdf
МАКПЕТРОЛ_2017_Консолидирани_ФС.pdf

Објавено на: 11.06.2018 08:40:57
Документ БР.: DOC_12304-76/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи