листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

.


Откуп на 70 акциии на Макпетрол А.Д.pdf

Објавено на: 11.06.2018 14:44:43
Документ БР.: DOC_12291-27/2018
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции