листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

ОДЛУКА за исплата на дивиденда за 2017 година -ДИВИДЕНДЕН КАЛЕНДАР-


ODLUKA za isplata dividenda za 2017 godina (DIVIDENDEN KALENDAR).pdf

Објавено на: 13.06.2018 08:30:34
Документ БР.: DOC_10187-20/2018
Урнек: Дивиденден Календар