листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидиран финансиски извештај за период од 01.01-31.12.2017 година


Ревизорски извештај 2017 - скратен .pdf

Објавено на: 13.06.2018 13:45:30
Документ БР.: DOC_12304-80/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи