листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлуки од Собрание на акционери - 14.06.2018 година.


Одлука за именување на членови на Надзорниот одбор на Комерцијална банка АД Скопје.pdf

Објавено на: 14.06.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_12285-33/2018
Урнек: Измени во органи на управување