листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидиран финансиски извештај со ревизорско мислење


финансискиизвештај за 2017 година со ревизорско мислење.pdf

Објавено на: 14.06.2018 13:19:34
Документ БР.: DOC_12304-81/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи