листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи и Годишен извештај за 2017 година

 


Ревидирани посебни извештаи ГД Гранит АД 2017.pdf
Ревидирани консолидирани извештаи ГД Гранит 2017.pdf
Годишен извештај 2017.pdf

Објавено на: 14.06.2018 14:29:22
Документ БР.: DOC_12304-82/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи