листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната Зделка со заинтересирана страна:

Зделки со заинтересирани страни


Известување за зделка со заинтересирана страна 1.docx
Известување за зделка со заинтересирана страна 2.docx
Odluka za odobruvanje na zdelki so zainteresirani strani.pdf
Zdelka so zainteresirana strana.pdf

Објавено на: 29.06.2018 14:03:31
Документ БР.: DOC_26453-6/2018
Урнек: Зделка со заинтересирана страна