листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Годишен извештај за работењето на АД Теал за 2017 год.


Godishen izveshtaj za rabotenje na AD TEAL Tetovo.pdf

Објавено на: 02.07.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_12283-119/2018
Урнек: Други одлуки од собрание