листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

Одлука за исплата на дивиденда за 2017 и дивиденден календар


Одлука за исплата на дивиденда и дивиденден календар.pdf

Објавено на: 02.07.2018 09:56:59
Документ БР.: DOC_10187-22/2018
Урнек: Дивиденден Календар