листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Revizorski izvestaj 2017

Godisna smetka 2017


Revizorski Izvestaj Zito Karaorman 2017.pdf
Годишна Сметка - 2017.pdf

Објавено на: 02.07.2018 14:31:18
Документ БР.: DOC_12304-100/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи