листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од годишно собрание на акционери


Одлуки од годишно собрание на акционери.pdf

Објавено на: 24.07.2018 09:45:45
Документ БР.: DOC_12283-123/2018
Урнек: Други одлуки од собрание