листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАН ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШАТАЈ 01.01.-30.06.2018


6 Месечни известув..xlsx

Објавено на: 25.07.2018 13:08:06
Документ БР.: DOC_26441-2/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.