листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-30.06.2018


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци18 -.xlsx

Објавено на: 26.07.2018 13:17:57
Документ БР.: DOC_26441-4/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.