листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Ви доставуваме Образложение кон постигнатите резултати во работењето за РЖ УСЛУГИ АД Скопје за период 01.01-30.06.2018


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ЗА 30 06 18.doc

Објавено на: 27.07.2018 13:58:13
Документ БР.: DOC_10191-340/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации