листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од Собрание ВВ Тиквеш АД Скопје 27.07.2018


DONESENI ODLUKI NA SOBRANIE 27.07.2018.pdf

Објавено на: 30.07.2018 09:22:21
Документ БР.: DOC_12283-124/2018
Урнек: Други одлуки од собрание