листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи Јануари - Јуни 2018


Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи Јануари - Јуни 2018.xlsx

Објавено на: 30.07.2018 09:00:00
Документ БР.: DOC_26441-10/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.