листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

АД Струмичко Поле од 01.01-30.06.2018


6 Месечни известувања АД Струмичко Поле од 01.01-30.06.2018.xlsx

Објавено на: 03.08.2018 13:10:01
Документ БР.: DOC_26441-28/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.