листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Вабтек МЗТ неревидирани финансиски извештаи 01.01.-30.06.2018


Wabtec MZT nerevidirani FS 30.06.2018.xls

Објавено на: 06.08.2018 14:51:01
Документ БР.: DOC_26441-34/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.