листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери


Јавен повик.pdf

Објавено на: 07.08.2018 14:43:59
Документ БР.: DOC_10109-120/2018
Урнек: Јавен повик за собрание