листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01-30.06.2018 за АД Теал Тетово 


01.01-30.06.2018 Природа на трошоци Теал АД.xls

Објавено на: 08.08.2018 13:10:01
Документ БР.: DOC_26441-36/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.