листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Македонски Телеком АД Скопје го објавува oбразложението за работењето за периодот јануари - јуни 2018 година.

 


Obrazlozenie za rabotenjeto na Makedonski Telekom_ Jan - Jun 2018_F4.pdf

Објавено на: 09.08.2018 09:45:57
Документ БР.: DOC_10191-361/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации