листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидирани финансиски извештаи на ОИЛКО 01.01.-30.06.2018.xls

Објавено на: 10.08.2018 14:21:49
Документ БР.: DOC_26441-42/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.