листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за 01.01. - 30.06. за Арцелормиттал ХРМ


Годишно известување-трговски друштва-природа на трошоци-АрцелорМиттал-Скопје(ХРМ).xlsx

Објавено на: 10.08.2018 09:44:36
Документ БР.: DOC_26441-40/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.