листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-30.06.2018


6 Мес. извест.2018- природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 10.08.2018 13:28:10
Документ БР.: DOC_26441-41/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.