листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ ЗА ПЕРИОД ОД 01.01-30.06.2018 ГОД


Makosped berza 30.06.2018 (1).xls

Објавено на: 13.08.2018 13:17:19
Документ БР.: DOC_26441-47/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.