листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

 

Назначување на лице за контакт со инвеститори


Inverstor_Relations_Person.pdf

Објавено на: 16.08.2018 15:31:09
Документ БР.: DOC_10191-380/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации