листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидирани финансиски извештаи  01.01.2018-30.06.2018


Obrazlozenie za berza 01.01-30.06.2018..pdf

Објавено на: 17.08.2018 09:31:08
Документ БР.: DOC_10191-381/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации