листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Објава за презакажување на седница на Годишно Собрание на акционери на АД Раде Кончар- Апаратна техника - Скопје


Tekst za objava na prezakazano Sobranie.pdf

Објавено на: 17.08.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_10109-124/2018
Урнек: Јавен повик за собрание