листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани посебни финансиски извештаи за период од 01.01.2018 до 30.06.2018


FI REPLEK AD 01.01-30.06.2018 posebni.xlsx

Објавено на: 21.08.2018 13:10:01
Документ БР.: DOC_26441-73/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.