листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidirani Finansiski Izveshtai za 01-06/2018


Idevelop AD Skopje_ 01-06-2018.xlsx

Објавено на: 21.08.2018 14:24:40
Документ БР.: DOC_26441-75/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.