листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неконсолидирани финансиски извештаи за период Јануари-Јуни 2018 година - Топлификација АД Скопје


Неконсолидирани извештаи 01.01.-30.06.2018 Топлификација АД Скопје.xlsx

Објавено на: 21.08.2018 14:34:37
Документ БР.: DOC_26441-76/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.