листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон остварениот финансиски резултат на Стопанска банка а.д. Битола за периодот 1.1.-30.6.2018 година.

 


Образложение кон остварениот финансиски резултат за периодот 1.1. - 30.6.2018 година.pdf

Објавено на: 29.08.2018 13:12:15
Документ БР.: DOC_10191-402/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации