листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидирани финансиски извештаи за период 01.01-30.06.2018 година


образложение кон финансиските извештаи 01.01-30.06.2018.docx

Објавено на: 29.08.2018 13:13:55
Документ БР.: DOC_10191-403/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации