листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно член 40 точка 4 од Правилата за котација Скопски пазар АД Скопје објавува Образложение кон остварените резултати за период Јануари-Јуни 2018 година


Образложение за остварените резултати за 01.01.-30.06.2018.pdf

Објавено на: 31.08.2018 13:59:39
Документ БР.: DOC_10191-418/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации