листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех на Факом Ад за период од 01.01-30.09.2018 година. 


9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 24.10.2018 14:30:00
Документ БР.: DOC_12298-0/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.