листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАН БИЛАНС НА УСПЕХ 01.01.-30.09.2018 год.


9 Месечни известув..xlsx

Објавено на: 24.10.2018 14:58:49
Документ БР.: DOC_12298-1/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.