листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Bilans na uspeh 30.09.2018


9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци_30_09_2018.xls

Објавено на: 25.10.2018 15:14:19
Документ БР.: DOC_12298-5/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.