листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

predlog odluka za izbor na clenovi na odbor na direktori


предлог одлука за избор на членови на одбор на директори.pdf

Објавено на: 29.10.2018 08:36:01
Документ БР.: DOC_13285-103/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери