листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран неконсолидиран Билан на успех за период 01.01.2018 - 30.09.2018 г.


Жито Полог 30.09.2018.xlsx

Објавено на: 29.10.2018 09:18:00
Документ БР.: DOC_12298-7/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.