листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани биланси 01.01.-30.09.2018


Неревидирани финансиски извештаи за период 01.01-30.09.2018.xls

Објавено на: 02.11.2018 14:10:00
Документ БР.: DOC_12298-24/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.