листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ЗА РЕЗУЛТАТИТЕ ОД РАБОТЕЊЕТО ЗА ПЕРИОД ОД 01,01,2018 ДО 31,09,2018


Obrazlozenie od rezultatite od rabotenjeto od 01.01.2018 do 30.09.2018.docx

Објавено на: 30.10.2018 09:42:15
Документ БР.: DOC_10191-455/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации