листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Техничка корекција на објава

 

Почитувани,

 

Ве известуваме дека од 25.10.2018 година, Борислав Атанасовски е назначен за член на Одборот за ревизија на НЛБ Банка АД Скопје.

 

 

НЛБ Банка АД Скопје

Објавено на: 31.10.2018 14:05:01
Документ БР.: DOC_12285-62/2018
Урнек: Измени во органи на управување