листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Биланс на Успех за период 01.01.-30.09.2018 год за АД ЕВРОПА Скопје


09-2018Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 31.10.2018 14:28:40
Документ БР.: DOC_12298-22/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.