листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидиран Биланс на успех 01.01.-30.,09.2018


9-2018 Консолидиранмесесечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 02.11.2018 14:10:00
Документ БР.: DOC_12298-27/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.