листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон Билансот на успех


obrazlozenie na fin.rezultati so 30.09.2018.doc

Објавено на: 02.11.2018 14:46:19
Документ БР.: DOC_10191-465/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации