листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно член 39 став 5 од Правилата за котација доставуваме коментар на Билансот на успех


Коментар на билансот на успех 30.09.2018.pdf

Објавено на: 06.11.2018 09:38:02
Документ БР.: DOC_10191-470/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации